Konkretnie - Agencja Reklamowa

Popularne 

 Reklama outdorowa

5 Powodów dla których wybierzesz Konkretnie.com

1. Chcemy by Twój klient mówił “Wow”.

Pewien etap mamy za sobą, rozwijamy się i realizujemy zlecenia od ponad 5 lat, dla różnych klientów, od małych firm po te duże z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Projektujemy do internetu, do druku, drukujemy i dostarczamy, działamy jako outsourcing, doradzamy, ale również odradzamy – tak działa full serwis, tak działamy my. Konkretnie.com to specjaliści w swojej dziedzinie.

2. Specjalistą nie zostaje się raz na zawsze!

Specjalistą zostaje się raz na zawsze? Nie wierz im. Technologia rozwija się w ogromnym tempie, każdego dnia na rynku pojawiają się nowe, leprze lub gorsze narzędzia, rozwiązania i techniki pracy. Jedna osoba nie jest w stanie nad tym wszystkim nadążyć, tym bardziej że spośród dziesiątek, ba, setek nowości każdego roku trzeba wyłonić te najskuteczniejsze, dla zespołu – to trudne, dla jednej osoby wręcz nie możliwe, a dla nas – to codzienność. Lubimy to i jesteśmy w tym dobrzy, dlatego mamy ogromną przyjemność przedstawiać się jako Agencja Reklamy Konkretnie.com i jako zespół działać Full Serwis.

3. W internecie możesz być szybszy, a na co dzień skuteczniejszy.

Różnie ludzi mówią, mówią, że jeśli nie ma Cię na Facebooku to nie istniejesz. I to jest poniekąd zrozumiałe, z Facebooka korzysta już przeszło 16 milionów polskich użytkowników internetu, z czego aż 80% z nich zagląda na niego codziennie – potencjalny zasięg Twojej reklamy jest nieoceniony. Ale co jeśli masz firmę, a nie ma Cię w google? Google to gigant w dziedzinie reklamy, dociera do prawie 97% polskich internautów, do Google należą takie serwisy jak YouTube, GoogleMaps, poczta Gmail i to samo Google odwiedza ponad 24 miliony polskich internautów. Zatem stwierdzenie powinno brzmieć – Jeżeli nie ma Cię w Google – to nie istniejesz.

4. Różnimy się od innych Agencji. Jesteśmy fair, doradzamy, ale gdy jest potrzeba – również odradzamy.

Jesteśmy Agencją Reklamy Full serwis, to znaczy, że przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt, zakodujemy go, lub wydrukujemy, wdrożymy i rozreklamujemy. Dajemy sprawdzić się klientowi niskimi cenami, ale przede wszystkim mamy kilka złotych zasad. Z klientami rozmawiamy po ludzku, doradzamy – bo to nasz słuszny obowiązek i odradzamy, bo w dobrej wierze mamy taką szczerą możliwość, robimy to w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie, a nasi stali klienci uczą, że to skuteczna metoda, obdarzając nas w zamian swoją obecnością w kolejnych zleceniach.

5. Twoi klienci to nie roboty – my to wiemy.

Projektujemy skutecznie, bo projektujemy dla ludzi. Zlecasz reklamę, bo chcesz coś zakomunikować, najczęściej chcesz by komunikat dotarł do Twojego klienta. Twój klient to nie robot, ma swoje upodobania, przyzwyczajenia, potrzeby i oczekiwania. Jako Agencja Reklamy Konkretnie, wiemy to i potrafimy w konkretny i skuteczny sposób wykorzystać. Reklama to przecież inwestycja, tylko dobrze zaprojektowana będzie generować zyski i realizować cele i założenia.
Ryzyko jest tutaj nie potrzebne – znajdziesz nas na Facebooku i na naszej stronie internetowej www.konkretnie.com Nie zapomnij skorzystać z darmowej wyceny na Twoje zlecenie.
Zapraszam do współpracy z nami – Marcin Gofryk, CEO.